JEPET ME QERA : Super apartament 2+1+ 1 post parkimi / Rruga e “Kavajës”, Qendra e biznesit G – KAM

 • 900€
, Rruga Kavajes, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
qera
, Rruga Kavajes, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

JEPET ME QERA : Super apartament 2+1+ 1 post parkimi / Rruga e “Kavajës”, Qendra e biznesit G – KAM

 

▪︎ Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m², në katin e pestë banim, i restauruar totalisht.

▪︎ I përbërë nga një sallon ndejtje & kuzhinë së bashku, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor shpërndarës në hapësirat e dhomave si dhe 1 ballkon.

▪︎ Investim i konsiderueshëm, arredim me arkitekt, elektroshtëpiake inverter, mobilim bashkëkohor, punime gipsi, ndriçim arkitektonik, vetrata dopio xham & grila elektrike, parket etj.

▪︎ Apartamenti ndodhet në një godinë 9 kate me biznese të ndryshme si banka, hoteleri, bar – restorant, klinikë / laborator mjekësor, Spa, palestër & pishinë, etj.

▪︎ Çmim qera : 900 € / muaj

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:

▪︎ Cel: 0672062729

▪︎ info@imobiliareprime.com

▪︎ www.imobiliareprime.com

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 • Address Rruga Kavajes, Vaqarr, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency