JEPET ME QERA ; Super ambjent biznesi/zona: “Rr; Elbasanit, Center Shoping ETC

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Qendra ETC
qera

JEPET ME QERA ; Super ambjent biznesi/zona: “Rr; Elbasanit, Center Shoping ETC

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Qendra ETC

Details

  • Size: 136 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: zyre
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 067 2062729

Description

#JEPET ME QERA ; Super ambjent biznesi/zona: “Rr; Elbasanit, Center Shoping ETC
———————————-☆☆☆☆☆
▪︎️Ambjenti ndodhet brenda qëndrës tregtare ETC, me pamje panoramike .
▪︎️Me një sipërfaqe prej 136 m2, fasadë xhami, sistem kondicionimi, punime gipsi, 3 ndarje ambjentesh, si dhe 1 tualet.
▪︎️Qendra Tregtare Europiane është një nga qëndrat e biznesit me standarte europiane, pikë referimi si për aktivitetet e biznesit , tregtare dhe ato banimi.
▪︎️Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎067 2062729
▪︎info@imobiliareprime.com
  • Address Qendra ETC
  • City Tirane
  • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
  • Prime Agency Imobiliare