JEPET ME QERA SUPER AMBIENT PER BIZNES BUZE RRUGE

  • 2.000€
, Sheshi Shqiponja
qera

JEPET ME QERA SUPER AMBIENT PER BIZNES BUZE RRUGE

, Sheshi Shqiponja
  • 2.000€

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 550 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0692033400

Description

Jepet me qera ambient per biznesi ne nje zone te re shume te mire me aktivitet tregtar  dhe buze rruges kryesore  hyrese ne Tirane.

Vendi ne te cilin ndodhet prona dhe pozicioni gjeografik japin mundesine e reklamimit te biznesit dhe  dhe te gjitha lehtesirat e tjera per zhvillimin e biznesit tuaj.

Ambienti eshte i pershtatshem per shumllojshmeri aktivitetesh si klinik ,call center ,zyra ,show room e aktivitete te tjera tregtare.

Per nje vizite ne prone  telefononi ne numrin 0692033400.

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate