JEPET ME QERA SHTEPI 2-KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT

 • 1.200€
Komuna e Parisit
qera

JEPET ME QERA SHTEPI 2-KATESHE TEK KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit
 • 1.200€

Details

 • Property ID: 11546
 • Price: 1.200€
 • Property Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: shtepi
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet me Qera shtepi 2-kateshe tek Komuna e Parisit, prane kompleksit Dinamo.

Shtepia eshte 200m2 e mobiluar dhe eshte e organizuar ne katin e pare me nje sallon te madh, ambient gatimi dhe nje tualet.

Ne katin e 2 shtepia eshte e organizuar me 3 dhoma gjumi, 1 dhome garderob, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Shtepia eshte e rrethuar me 1 lulishte dhe ka 2 poste parkimi.

Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te ngjashme kontaktoni Jonen ne numrin 0692072227

 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate