JEPET ME QERA PENTHOUSE TEK LIQENI I THATE

 • 900€
, Liqeni i Thatë
qera

JEPET ME QERA PENTHOUSE TEK LIQENI I THATE

, Liqeni i Thatë
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

Jepet me qera penthouse tek Liqeni i Thate. Apartamenti ka siperfaqe totale 210m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallti te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar me 1 sallon te madh ndenjie, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe verand.

Ka nje mobilim bashkohor dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti ka nje pamje fantastike nga liqeni, zona ku ndodhet eshte nje zone me ajer te paster, zone e qete dhe te ofron te gjitha facilitetet te nevojshme.

Per nje vizite ne kete prona ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692070788.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate