JEPET ME QERA OSE SHITET HOTEL + BAR RESTAURANT NE SARANDE

 • 60.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
qera
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692045103

Description

SHITET HOTEL + BAR RESTORANT NË SARANDE

Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me turistike te qytetit 50m larg detit
Aktualisht është funksional si hotel-bar-restorant.

Ndërtimi është me standartet me te mira .
Hoteli ka 15 Dhoma ne total .
13 dhoma me pamje nga deti .
2 dhoma me pamje te pjesshme .
Hoteli ka lavanteri si dhe dhoma per stafin. Posedon 6 vende parkimi .
Restauranti ndodhet ne tarace me pamje fantastike dhe eshte I ri , i kompletuar me te gjitha pajisiet e nevojshme .

Cmimi i shitjes është 2.000.000 Euro/total i diskutueshem, ose 60.000 EURO ne vit .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355692045103

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Sarande Qender

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Sarande Qender
 • DES Sarande Qender