Jepet me qera ose shitet Apartament luksoz / stil vilete 2+1 me oborr dhe pishine ne Gjiri e Lalzit

, Lura 3
shitje

Jepet me qera ose shitet Apartament luksoz / stil vilete 2+1 me oborr dhe pishine ne Gjiri e Lalzit

, Lura 3

Details

  • Size: 230 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament, Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355693505359

Description

Shitet apartament luksoz me hyrje individuale dhe pishine tek kompleksi turistik Lura 3

I mobiluar me stil modern.

 

95 m2 apratmenti dhe veranda

130 m2 oborr i gjelberuar

  • Address Lura 3
  • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Katerina
  • Katerina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Katerina
  • Katerina