Jepet me qera ose shitet ambient zyre sip. 80 m2 ne nje qender tregtare Durres prane pallatit sportit. Cmimi i qeras 400€.

 • 400€
, Durrës
qera

Jepet me qera ose shitet ambient zyre sip. 80 m2 ne nje qender tregtare Durres prane pallatit sportit. Cmimi i qeras 400€.

, Durrës
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00393277029027

Description

Jepet me qera ose shitet ambient zyre 85 m2 e mobiluar sipas kushteve bashkekohore me klime dhe ajer kondicionato i gatshem per te ushtruar aktivitete si:
zyre bisnesi, studio ligjore, konsulence ekonomike, kontabilitet, dentist, coll center, noter, avokat, zyre teknike, ambulator mjekesie, fzioterapi, etj.

Cmimi i qerase = 400 €/muaj.

Ambienti eshte i paisur me hipotek dhe ndodhet ne qendren e re komercale te ish fabrika e miellit te tregu fruta-perime prane pallatit te sportit Durres. Ne dispozicion ka dhe nje vend per makine ne garazhd.

Cel: +393277029027
Adresa e-mail: zitade@hotmail.it

 • Address Durrës
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Zidi D.
 • Zidi D.

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Zidi D.
 • Zidi D.