JEPET ME QERA OBJEKTI 4-KATESH NE SAUK

  • 4.500€
, Sauk
qera

JEPET ME QERA OBJEKTI 4-KATESH NE SAUK

, Sauk
  • 4.500€

Details

  • Price: 4.500€
  • Size: 500 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692070788

Description

Jepet me Qera Objekti me biznes te ngritur ne Sauk. Objekti ka siperfaqe totale 500m2.

Kati pare ka siperfaqe 175m2 i organizuar me 1 salle te madhe openspace, 2 ambiente ndihmese, magazine, 3 tualete dhe verand.

Kati i dyte ka nje siperfaqe 214m2 i organizuar me nje salle lokali, 2 tualete, ambient kuzhine dhe 2 ballkone.

Kati i trete dhe i katert jane te shfrytezueshme per hoteleri i organizuar me dhoma gjumi. Objekti ka nje biznes te ngritur, ndodhet buze rruges kryesore dhe jepet me qera ne gjendjen qe eshte.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692070788

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate