JEPET ME QERA NDERTES 4 KATESHE PER BIZNES NE QENDER TE LAPRAKES.

 • 4.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Lord Bajrami
qera

JEPET ME QERA NDERTES 4 KATESHE PER BIZNES NE QENDER TE LAPRAKES.

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Lord Bajrami
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 1000 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet me qera nje GODIN 4 katesht per biznes ne hyrje te Laprakes, ne qrnder tek rruga e spitalit ushtarak, 100meter nga rruga e Durresit. Godina ka nje siperfaqe prej 1.000m2. Kater katet janet te organizuara me nga 7 ambjente per zyra ne cdo kat, nje korridore te madh dhe dy tualete per cdo kate.
Struktura e ndertimit te ketyre ambjenteve jane me hapsira te medhaja me ventrata xhami te madha ku hyne drita natyrale. Zona ku eshte kjo ndertese eshte shume atraktivedhe me mundesi te larte indentifikimi dhe me lehtesi perdorimi. Mund te perdoret per cdo lloj biznesi, per zyra, per klinik mjeksore, per laboratore, per kollcenter etj. Godina ka edhe nje bodrum per magazinim.
JEPET ME QERA 4.000 euro ne muaj.

 • Address Rruga Lord Bajrami
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare