JEPEN ME QERA MAGAZINA ME 770 DHE 430 M2 NE AUTOSTRADEN TIRANE – VORE

 • 3.000€
11 Vore, Autostrada
qera

JEPEN ME QERA MAGAZINA ME 770 DHE 430 M2 NE AUTOSTRADEN TIRANE – VORE

11 Vore, Autostrada
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 1200 m²
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

JEPEN me qera magazina ne autostraden Tirane- Durres afer Vores. Magazinat jane me nje hyrje dhe kane nje shesh industrial prej 450m2.
MAGAZINA 1, eshte 430 m2 dhe ka nje lartesi prej 4.6 metra.
MAGAZINA 2, eshte 770 m2 dhe ka nje lartesi prej 9 metra.
Brenda kesaj magazine ka edhe 150 M2 zyra per administraten.
Te gjitha keto jepen me qera vetem per 3.000 Euro ne muaj, Brenda kesaj vlere eshte edhe taksa ne burim.
Ndertimi ketu eshte i bere me betonarme jo me struktur metalike.
Keto ambiente mund te perdoren per cfare do lloi bisnesi si per magazinime,prodhim fasoneri etj
Ambientet jane me punime shume cilsore me hapsira drite me se te mjaftueshme me rruge hyrje dalje. Ambjentet jane te rrethuara me mure dhe kangjella ,me sistem sigurie te fjales se fundit me uje drita, plus gjeneratore.
Te dukeshme nga Autostrada me vizualitet edhe per reklamim profesional dhe ne nje vend shume atraktiv te levizjeve.
Cmimi 3.000 euro ne muaj.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Tel : 355 684044520.

 • Address Autostrada
 • City Tirane
 • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare