JEPET ME QERA LOKAL TEK BRRYLI!

  • 800€
, Tek Brryli
qera

JEPET ME QERA LOKAL TEK BRRYLI!

, Tek Brryli
  • 800€

Details

  • Price: 800€
  • Size: 50 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet me qera (bar-kafe) tek Brryli, prane Maternitetit te Ri ne Bulevardin  Zhan D’Ark.

Biznesi  eshte funksional, bar-kafe aktualisht ne pune me klientele te formuar dhe te rregullt.

Ne shitjen e biznesit perfshihen te gjitha pajisjet dhe licensat e punes.

Per nje vizite ne prone apo prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

  • Address Tek Brryli
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate