Jepet me qera lokal i kompletuar buze rruge

 • 700€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qera lokal i kompletuar buze rruge

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 170 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera lokal me siperfaqe 125 m2 total dhe 45 m2 verande .Ambjenti eshte buze rruge dhe eshte i organizuar ne dy ambjente qe jane te lidhura me njeri tjetrin, 1 banak,1 tualet si dhe 1 verande. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem.Eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate