JEPET ME QERA LOKAL BAR-KAFE PRANË PAZARIT TË RI!

  • 900€
, Pazari i Ri
qera

JEPET ME QERA LOKAL BAR-KAFE PRANË PAZARIT TË RI!

, Pazari i Ri
  • 900€

Details

  • Price: 900€
  • Size: 70 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet me qera  lokal bar-kafe në rrugën “Qemal Stafa” pranë Pazarit të Ri!  Ambienti ka një sip.të brendshme 70m2, oborr të shfrytëzueshëm 130m2, eshte ri-investuar totalisht me termoizolim sistem kapot te brendshëm dhe të jashtëm, linja elektrike te reja dhe llampa ndricimi LED.

Është i sapo arreduar dhe me ambiente të veçuara për bar, restorant dhe piceri. Ne pjesen e brendshme ndodhen 8 sete tryeza, ndërsa jashtë 24 të tilla.

Zona në të cilën ndodhet lokali është ndër më të kërkuarat për banim dhe zhvillim biznesi, me levizshmëri të lartë gjatë gjithë ditës.Prona disponon dokumentacion të plotë hipotekor.

Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500.

  • Address Pazari i Ri
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate