JEPET ME QERA LOKAL BAR-KAFE E FAST-FUD TEK BULEVARDI ZOGU I 1.

 • 1.500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Tek Materniteti i Vjeter
qera

JEPET ME QERA LOKAL BAR-KAFE E FAST-FUD TEK BULEVARDI ZOGU I 1.

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Tek Materniteti i Vjeter
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 135 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-resorant
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

JEPET ME QERA Bar-Kafe, Fast Fud ne bulevardin Zogu 1 ne krah te Martenitetit. Lokali ndodhet buze rruges kryesore dhe ka nje siperfaqe 135 m2. Lokali aktualisht eshte i mobiluar me orendi e aksesor Luxi… Lokali ndodhet ne rruge me shume levizje, perball fakultetit te Shkencave te natyres. Me nje manaxhim te mire ajo ncjer nje xhiro shume te kenaqshme.
JEPET ME QERA VETEM PER 1,500 Euro ne muaj.

Per me shum informacion kliko ne linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Tek Materniteti i Vjeter
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare