JEPET ME QERA KAPANON NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES

  • 2.000€
Autostrada "Tiranë - Durrës"

JEPET ME QERA KAPANON NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES

Autostrada "Tiranë - Durrës"
  • 2.000€

Details

  • Property ID: 23719
  • Price: 2.000€
  • Property Size: 550 m²
  • Property Type: magazine
  • Property Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera kapanon ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Kapanoni ndodhet ne km e 5 te rruges Tirane-Durres ne zonen industriale.
Kapanoni ndodhet buze rruges dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Kapanoni eshte 550m2 dhe lartesi 6m dhe nje oborr perpara qe mund te sherbej ne interes te aktivitetit.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…tirane-durres/

  • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate