JEPET ME QERA KAPANON NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES

  • 2.000€
, Autostrada "Tiranë - Durrës"
qera

JEPET ME QERA KAPANON NE AUTOSTRADEN TIRANE -DURRES

, Autostrada "Tiranë - Durrës"
  • 2.000€

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 550 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera kapanon ne rrugen dytesore te autostrades Tirane-Durres. Kapanoni ndodhet ne km e 5 te rruges Tirane-Durres ne zonen industriale.
Kapanoni ndodhet buze rruges dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Kapanoni eshte 550m2 dhe lartesi 6m dhe nje oborr perpara qe mund te sherbej ne interes te aktivitetit.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…tirane-durres/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate