Jepet me qera Hyrje apartamenti 2+1

 • 140€
, Shkoder
qera

Jepet me qera Hyrje apartamenti 2+1

, Shkoder
 • 140€

Details

 • Price: 140€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355699538343

Description

Jepet me qera
Hyrje apartamenti 2+1
Me sip.65m² kat i pestë banimi (jo i fundit)
Shtëpia është e organizuar në
 Sallon
 2 Dhoma gjumi
 1 tualet
 2 ballkone, një në sallon dhe një në dhomën kryesore.
Shtëpia jepet me qera pa arredimin në foto.
Cmimi: 17 000 lekë(të reja)/muaj
Adresa: Xhabiej
Për më shumë kontaktoni në
 DM
 FB
 +35569 95 38 343
 Rezervoni takim në zyrën tonë me adresë: Rr.Daut Borici, Ura Dervishbeg.
 • City Shkoder

Contact Information

View Listings
SupremeAgency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
SupremeAgency
 • SupremeAgency