Jepet me qera hyrje 2+1

 • 300€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qera hyrje 2+1

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355696484888

Description

Jepet me qera hyrje 2+1

Jepet me qera hyrje  2+1 + 1 ballkon te rruga 5 Maj. Hyrja ndodhet ne katin e 4te nje vile 4 kateshe dhe  ka nje siperfaqe prej 90 m2. Organizohet ne nje sallon te madh ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjes , si dhe 2 dhoma gjumi ,njera prej te cilave ka gjithashtu dalje ne ballkon.Cdo gje eshte e sapoinvestuar duke filluar nga mobilimi cilesor,panele diellor,izolim termik si dhe ka mundesi parkimi .Zona ne te cilen ndodhet ju mundeson nje jetese te qete larg zhurmes.Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin  0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-me-qera-hyrje-21-2/

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate