Jepet me qera hyrja 3+2+1 Shkolla e Baletit ID: Billion482

 • 800€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet me qera hyrja 3+2+1 Shkolla e Baletit ID: Billion482

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Jepet me qera hyrja 3+2+1 Shkolla e Baletit
ID: Billion482
Jepet me qera hyrja e nje vile 3 kateshe 3+2+1 prane Shkolles se Baletit.Ndodhet katin e dyte te viles dhe eshte super investim dhe arredim,perfshin dhe parking.Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,sallon i madh i ndare nga kuzhina dhe 2 tualete.Ndodhet prane rruges kryesore .Ka nje siperfaqe prej 150 m2,me sistem ngrohje ,kaldaje dhe panel diellor.Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1705/jepet-me-qera-hyrja-3-2-1-shkolla-e-baletit-billion482.html

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate