JEPET ME QERA HOTEL TEK KODRAT E SELITES

 • 1.700€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë
qera

JEPET ME QERA HOTEL TEK KODRAT E SELITES

5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 1000 m²
 • Rooms: 12
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet me qera hotel tek Kodrat e Selites me 4200 m2 truall ullishte, me 12 dhoma, plus bar-restorant, lulishte, verand, furr me dru, kuzhina, piceri.

Me te gjitha aksesoret e nevojshem per ne pune. Perreth hotelit jane rreth 200 rrenje ullinje.

Hoteli eshte lux dhe me pak se 1 km large Tiranes.

Jepet me qera per vetem 1700 Euro/muaj (i diskutueshem) Nxitoni!

Lloji i prones:Hotel
Zona: Kodrat e Selites
Qyteti:Tirane
Cel : 00355 684044520
Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Selit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare