JEPET ME QERA HOTEL NE PEZ HELMES

 • 3.500€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Pez Helms
qera

JEPET ME QERA HOTEL NE PEZ HELMES

6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Pez Helms
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 900 m²
 • Rooms: 8
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet me qera HOTEL ne Pez Helms ( ne rrugen nacjonale Tirane- Dures) me 3 kate e nje siperfaqe ndertimi prej 900 m2. Hoteli ka ne perberje te saj 19 dhoma, bar-restorant ambjente sherbimi dhe parkim te mjaftushem. Hoteli ka 8.000 m2 toke e cila mund te perdoret edhe per ndonje aktivitet tjeter biznesi.
Hoteli eshte shum luksoz e joshes me dhoma te medha, me arkitektur e mobilim modern. Hoteli eshte i veshur me sistem termo e gjithe siperfaqja e jashme per normalizimin e temperaturave. Hoteli eshte i paisur me panel djellor per ngrohjen e ujit dhe dy puse per uje te pijshem dhe nje per vaditje. ngrohja e dhomave behet me kondicioner inverter me gradim automatik . Toka prapa hotelit mund te perdoret per te mbjell perime bio.

Hoteli me gjithe siperfaqen e tokes JEPET ME  QERA PER 3.500 Euro ne muaj.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com
Cel. : 003555 684044520

 • Address Pez Helms
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare