JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

 • 3.500€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada Tirrane- Durres
qera
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada Tirrane- Durres
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 1650 m²
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 03550 684044520

Description

JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES
Jepet me qera hotel ne autostraden Tirane-Durres , ne zonen e City Park.

Hoteli me 4 kate eshte ne nje zone shume aktarktive te bizneseve , me nje siperfaqje te konsiderueshme te gjelber, me peme frutore dhe dekorative (4500 m2).

Sipefaqja e ndertimit eshte 1650 m2 dhe ka 25 dhoma + hollin e madh, guzhine dhe ambientet ndihmuese lavanderi, dhome tharje,zyra, magazina etj.

Mund te perdoret per azile, sipitale, hotele, ambiente biznesesh, etj. Jepet me qera per 3500 euro ne muaj. Nxitoni!

CMIMI: 3500 euro/muaj

 • Address Autostrada Tirrane- Durres
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare