JEPET ME QERA GODIN 3 KATESHE NE AUTOSTRADEN TIRANE- VORE

 • 3.000€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada
qera

JEPET ME QERA GODIN 3 KATESHE NE AUTOSTRADEN TIRANE- VORE

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 1000 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet me qera godin 3 kateshe ne autostraden Tirane-Vore me nje siperfaqe 1.000m2 . Kati i pare aktualisht eshte sevis makinash, kati i dyte dhe i trete sherbejn per zyra, magazina etj Cdo kat funksjonon i pa varur. e gjithe godina mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti tjeter biznesi. Objekti ka hyrje dalje nga autostrada dhe nga rruga dytesore. Ndodhet ne krah te djathte te autostrades Tirane – Vore.
JEPET ME QERA 3 EURO PER M2.  CMIM  3.000 Euro ne  muaj ( i diskutushem)  NXITONI NA KONTAKTONI.

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com

 • Address Autostrada
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare