JEPET ME QERA GARZONIERE TEK RROTA E KUQE

 • 150€
, Rrota e Kuqe, Rruga Gjon Buzuku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera
, Rrota e Kuqe, Rruga Gjon Buzuku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 150€

Details

 • Price: 150€
 • Size: 27 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692121277

Description

Garzonierja ndodhet ne katin e pare te nje pallati.
Ndodhet tek rrota e kuqe ne plazh dhe eshte shum prane detit me nje mobilim te mire.
Per me shum informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.

 • Address Rrota e Kuqe, Rruga Gjon Buzuku, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau