JEPET ME QERA DY DYQANE TEK KOMUNA E PARISIT 40M2 SECILA.

 • 350€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 40 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepen me Qera dy dyqane me nga 40 m2 sejcila. Dyqanet nuk jane ne rruge kryesore, por nje minut larg nga rruga kryesore. Dyqanet jane ngjitur dhe mund te perdoren te dyja bashke. Sejcili dyqan ka tualet me vete. Keto mund te perdoren per çdo lloj biznesi. Por keto dy amjentet mund te perdoren edhe per lokal sepse ka goxha ambjent para.
Çdo ambjent jepet 350Euro ne muaj.

Per me shum informacion klikoni linkun http://www.merlinimobiliare.com

Cel. : 00355 68 40 44 520

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare