JEPET ME QERA DITORE DHE JAVORE VILE LUX 2 KATESHE NE SUKTH DURRES

 • 1.000€
, Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
qera
, Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet vile 2 kateshe me qera ditore e javore ne Sukth -Durres. Vila eshte e perbere nga 4 dhoma gjumi, nje salle te madhe bashk me guzhinen, me 3 tualete + verand nga te gjitha anet. Vila ka nje gjelberim shum te kendshem e te mbjell me shume peme frutor dhe ullinj, gjithashtu ka parkim per disa makina.
JEPET ME QERA DITORE 200EURO/DITE, DHE QERA JAVORE 1.000 EURO/JAVE.

 • Address Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare