JEPET ME QERA DHOME FRIGORIFERIKE NE SELITE…!!

  • 350€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selite

Details

  • Price: 350€
  • Size: 20 m²
  • Room: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Jepet me qera dhome frigoriferikeme nje siperfaqe 20 m2 me dhome ambalazhime prej 50 m3

Ambienti ndodhet ne selite, prane xhamise.

JEPET NE QERA PER NJE CMIM 350 EURO NE MUAJ, ME DRITA DHE UJE TE PAGUAR…!!

Vetem per klientet qe njohin zonen

www.pronareger.com

REAL ESTATE REGER

Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

  • Address Selite
  • City Tirane
  • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
  • Agjensi Imobiliare Reger