Jepet me Qera, Bar-Kafe, Te Stacioni I Trenit, Durres 1,300 € /Muaj (VO24118)

 • 1.300€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
qera

Jepet me Qera, Bar-Kafe, Te Stacioni I Trenit, Durres 1,300 € /Muaj (VO24118)

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 370 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696044464

Features

Description

Informacion mbi Ambjentin :
• Sipërfaqja Totale 370m2
Siperfaqja e Brendshme:220m2
Siperfaqja e Pistes se jashtme:150m2
• Kati i 0
• Tualeti.
• Ambjenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje pune,me klientele te ngritur.
Ndodhet në pozicion të favorshëm.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTUREHOMEVOLLGA
 • FUTUREHOMEVOLLGA