JEPET ME QERA BAR KAFE TE EUROPIANI

 • 500€
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

JEPET ME QERA BAR KAFE TE EUROPIANI

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Property ID: 51454
 • Price: 500€
 • Property Size: 170 m²
 • Bathroom: 1
 • Property Type: ambjent biznesi, Lokal bar-kafe
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 00355696484888

Description

JEPET ME QERA BAR KAFE TE EUROPIANI

Jepet bar kafe prane Universitetit Europian ambienti  Eshte i mireorganizuar , dhe jepet me qera  i kompletuar  me paisje nga brandet e njohura deri ne detaj. Organizohet ne nje ambient te brendshem open space me vetrate xhami e cila hapet me sip.100m2 dhe nje verande te jashtme me sip.rreth 70m2  Lokali   ka nje klientele te ngritur  dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes qe ka buze rruge dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

JEPET ME QERA BAR KAFE TE EUROPIANI

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate