JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK KULLAT BINJAKE

 • 1.000€
Tek Kullat Binjake
qera

JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK KULLAT BINJAKE

Tek Kullat Binjake
 • 1.000€

Details

 • Property ID: 11520
 • Price: 1.000€
 • Property Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet me qera apartamenti 3+1+2 tek Kullat Binjake. Apartamenti eshte 170m2 dhe eshte i organizuar me dhome ndenje+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Ndodhet ne katin e  5 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje mobilim bashkohor dhe ndodhet ne zonen me te favorizuar te Tiranes ku te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ka orientim lindje me pamje fantastike nga Tirana.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Jonen ne numrin 0692072227.

 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate