JEPET ME QERA APARTAMENTI NE DON BOSKO

 • 370€
, Don Bosko
qera

JEPET ME QERA APARTAMENTI NE DON BOSKO

, Don Bosko
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet me Qera apartamenti 110 m2, 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti eshte i mobiluar komplet ne menyre moderne, me air conditioner, kati i katert i banimit.

Apartamenti ndodhet perballe shkolles Don Bosko, afer bankes Credins. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie, nje kuzhine gatimi, dhome gjumi, dhome femijesh, depo e vogel, 1 banjo dhe ballkoni.

I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket druri, me dritare dopio xham dhe grila. Eshte i organizuar shume mire, dhoma e gjumit dhe e ndenjies eshte me dalje ne ballkon. Orientimi eshte jug-perendim. Disponon dokumentacion te plot hipotekor.

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Jonen ne numrin 0692072227.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate