Apartamenti i Mobiluar 2+1, Kompleksi Malajzian perballe Casa Italias

 • 250€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Arben Broci, Pallatet Malezjane, Kashar, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera

Apartamenti i Mobiluar 2+1, Kompleksi Malajzian perballe Casa Italias

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Arben Broci, Pallatet Malezjane, Kashar, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682072917

Description

Jepet me Qera Apartamenti i Mobiluar 2 1 , Kompleksi Malajzian , perballe Casa Italias ,100m² , Kati 5,i mire investur dhe shume komod .Per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon.

 • Address Rruga Arben Broci, Pallatet Malezjane, Kashar, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Titans Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Titans Real Estate
 • Titans Real Estate