JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1+GARAZH TEK 9-KATESHET

 • 500€
, Tek 9 Katshet
qera

JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1+GARAZH TEK 9-KATESHET

, Tek 9 Katshet
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartamenti 2+1+garazh te 9-kateshet perball Prokurorise se Pergjithshme. Apartamenti ndodhet në katin e 10 të një pallati të ri.
Apartamenti eshte 113m2 dhe organizohet me sallon ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe jepet ne gjendjen qe eshte. Ka orientim jug-lindje.
Zona qe ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ek-9-kateshet/

 • Address Tek 9 Katshet
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate