JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

 • 850€
, Kullat Binjake
qera

JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1+2 TEK KULLAT BINJAKE

, Kullat Binjake
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Tek Kullat Binjake, Rruga Donika Kastrioti prane Ambasades se Kosoves jepet me qera Apartament 2+1+2 i mobiluar.

Apartamenti eshte 120m2, eshte i organizuar me dhome ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka orientim lindje dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Jonen ne numrin 0692072227

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate