JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 TE Rr.”ELBASANIT”

 • 1.000€
, Rruga e Elbasanit
qera

JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 TE Rr.”ELBASANIT”

, Rruga e Elbasanit
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692070788

Description

Shitet ose Jepet me Qera apartamenti 1+1 te Park Gate Rr. ”Elbasanit”. Apartamenti eshte 87m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te pallatit me ashensor.

Eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare dhe ka mobilim luks.

Eshte i shtruar me parket dhe ka sistem chiller. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje me pamje nga liqeni. Apartamenti ka nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692070788.

 • Address Rruga e Elbasanit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate