JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 PRANE DOGANES

 • 300€
, Prane Doganes
qera

JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 PRANE DOGANES

, Prane Doganes
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692099400

Description

Jepet me Qera apartamenti 1+1 prane Doganes. Apartamenti ka siperfaqe 74m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i organizuar me sallon ndenje+kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Semin ne numrin 0692099400.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate