Apartament ne vile 3-kateshe, i pamobiluar

 • 190€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament ne vile 3-kateshe, i pamobiluar

3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 190€

Details

 • Price: 190€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682072917

Description

Jepet me Qera Apartament tek Brryli ,Bulevardi Zhan Dark,Vile 3 kateshe ,Kati i 3 , 2 1 ,100m² rruga Sadik Petrela ,Jepet Bosh ose dhe e MobiluR , deshiron familjare te rregull ose studente .Per me teper info ose vizite nga afer kontaktoni ne telefon

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Titans Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Titans Real Estate
 • Titans Real Estate