Jepet me qera Apartament ne Bllok

 • 550€
, Bllok
qera

Jepet me qera Apartament ne Bllok

, Bllok
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Jepet me qera Apartament ne Bllok.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit , me te gjitha facilitetet prane.
Organizohet nga 1 sallon te madh, 1 kuzhine,2 dhoma gjumi,1 tualet.
Eshte totalisht i mobiluar, me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje jetese te qete dhe te rehatshme.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Bllok
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate