JEPET ME QERA APARTAMENT NE BLLOK

 • 450€
Ne Bllok

JEPET ME QERA APARTAMENT NE BLLOK

Ne Bllok
 • 450€

Details

 • Property ID: 13661
 • Price: 450€
 • Property Size: 127 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 2+1, ne Bllok.
Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne nje pallat te ri me ahensor ne katin e 6 banim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…nt-ne-bllok-2/

 • Address Ne Bllok
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate