JEPET ME QERA APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2 NE BLLOK

 • 600€
5 Blloku, Ne Bllok
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2 NE BLLOK

5 Blloku, Ne Bllok
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2 NE BLLOK

Jepet me qera super apartament i  tipologjisë 2+1+2 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe ndodhet në katin e 9 te një pallat të ri me ashensor. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon , kuzhinë, 2 dhoma gjumit, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar. Secila dhome eshte e pajisur me sistem kondicionimi. Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme duke qene se ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes

 • Address Ne Bllok
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate