JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2+BALLKON GJIGAND

 • 1.000€
, Mihal Grameno
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2+BALLKON GJIGAND

, Mihal Grameno
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

Jepet me qera apartamenti 3+1+2 tek Mihal Grameno.

Apartamenti eshte 150m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon gjigand.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje.

Ka mundesi parkimi dhe ndodhet ne nje zone shume te mire ku te ofrohen facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692070788

 • Address Mihal Grameno
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate