JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 PRANE LIQENIT TE TIRANES

 • 800€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Tek Teatri Turbina, prane liqenit artificial
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 PRANE LIQENIT TE TIRANES

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Tek Teatri Turbina, prane liqenit artificial
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 3+1+2 te Teatri Turbina prane liqenit artificial te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me ashensor, te miradministruar me kamera sigurie.
Apartamenti organizohet ne 1 kuzhine dhe dhome ndenjeje, 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Prona disponon te gjithe dokumentacionin hipotekor.
Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontakoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…it-te-tiranes/

 • Address Tek Teatri Turbina, prane liqenit artificial
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate