JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR, TEK TAIWANI !

 • 600€
9 Qender, TEK TAIWANI
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR, TEK TAIWANI !

9 Qender, TEK TAIWANI
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 3+1+2  i mobiluar përballë Taiwanit, pranë Shallvareve, kati 2(dytë) banim, pallat i ri  i pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në 1(një) sallon bashkë me ambientin e gatimit, 2(dy) dhoma gjumi matrimoniale, 1(një) dhomë gjumi fëmijësh, 2(dy) tualete, korridor dhe 1(një) ballkon. Apartamenti ka kondicionerë në çdo dhomë, mobilim funksional dhe hapësira të shfrytëzueshme mirë. Pallati është ndërtim cilësor dhe ka termoizolim sistem kapot. Orientimi Lindje-Perëndim bën të mundur ndriçim gjatë gjithë ditës me dritë natyrale.

Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500.

 • Address TEK TAIWANI
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate