Jepet me QERA apartament 3+1 tek Kopshti Zoologjik Pizzeri Pavarotti

 • 700€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Koopshti Botanik
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Koopshti Botanik
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Jepet me QERA apartament 3+1 tek Kopështi Zoologjik – (Pizzeri Pavarotti)
Apartamenti ndodhet në krah të Kopështit Zoologjik (afër Pizzeri Pavarotti), zonë shumë e preferuar për banim, vetëm 2 minuta nga Liqeni Artificial i Tiranës.
Objekt rezidencial 5 katësh me punime shumë cilësore.
Orientim në Jug
-Organizimi: sallë e madhe ,zonë gatim-ngrënie të vecuar, një korridor, 3 dhoma të gjumi të bollshme dhe 2 tualete (njëri me dritare). Mobilim bashkëkohor.
Kontakto HABITAT për një vizitë në pronë:
0694370227 /  0694098578
 • Address Rruga Koopshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat