JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE TE RRUGA E KAVAJES ID-962

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE TE RRUGA E KAVAJES ID-962

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE TE RRUGA E KAVAJES ID-962

Jepet me qera super apartament i  tipologjisë 2+1+2+verande te Rruga e Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 +20 m2 verande dhe ndodhet në katin e 3 te një pallat 9 katesh të ri me 2 ashensore dhe te mireadministruar. Organizimi i brendshëm i apartamentit është teper modern dhe ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon të madh, 2 dhoma gjumi me parket, 2 tualete , dhe veranda ne te cilen ka dalje salloni dhe nje nga dhomat e gjumit  . Cdo gje eshte e sapoinvestuar, me mobilim cilesor dhe cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner dhe jepet me qera totalisht i mobiluar sic pasqyrohet ne foto . Apartamenti ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2+ VERANDE TE RRUGA E KAVAJES

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate