JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK SHESHI WILLSON ID-939

 • 500€
5 Blloku, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK SHESHI WILLSON ID-939

5 Blloku, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK SHESHI WILLSON ID-939

Në zonën e bllokut, sheshi Willson jepet me qera apartament 2+1+2 i mobiluar në katin e 3 .

Apartamenti me një sipërfaqe prej 105 m2 ju siguron ngrohje me kaldaje ose mundet te zgjidhni ngrohjen me kondicioner.

Kondicionerët janë të montuar në 2 dhomat e gjumit, si dhe në sallonin e pritjes.

Gjithashtu, apartamenti ka 2 ballkone dhe 2 tualete.

Zona ku apartamenti ndodhet iu mundëson dhe parking të jashtëm.

Për më shumë informacione ju lutem kontaktoni :0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-me-qera-apartament-212-tek-sheshi-willson/

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate