Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake

 • 600€
, Twin Towers
qera

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Kullat Binjake

, Twin Towers
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692099400

Features

Description

Tek Kullat Binjake jepet me qera Apartament 2+1+2 i pa-mobiluar.

Apartamenti eshte 110m2, eshte i organizuar me dhome ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i pershatshem dhe per zyra per biznese te ndryshme pasi ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor.

Ka orientim lindje dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692099400.

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate