Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit

 • 400€
, Kodra e Diellit
qera

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit

, Kodra e Diellit
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit. Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 të një pallati të ri me ashensor, orientimi jug-perëndim. Organizohet në 1(një) sallon të madh, 1(një) kuzhinë, 2(dy) dhoma gjumi, 2(dy) tualete me dritare, 1 ballkon 1 verande e madhe . Apartamenti është i mobiluar dhe i përshtatshëm për një jetesë komode. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Kontaktoni në numrin 0692033500 për një vizitë në pronë ose në prona të ngjashme.

 • Address Kodra e Diellit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate