Jepet me qera apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes.

 • 300€
, Kthesa e Kamzes
qera

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes.

, Kthesa e Kamzes
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355686511111

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kthesa e Kamzes.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim dhe ka siperfaqe totale 102 m2 dhe ka nje organizim te brendshem shume te mire, salloni, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte super i mobiluar dhe shum i investuar mundesi parkimi para pallatit.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
+355686511111
realestate@immoalbania.com
Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
 • Immo Albania