Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Bulevardi “Zogu i I”

 • 400€
, Bulevardi Zogu i Parë
qera

Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Bulevardi “Zogu i I”

, Bulevardi Zogu i Parë
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Bulevardi “Zogu i I” pranë Piacës.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ofron të gjitha facilitetet për një jetesë komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8(tete) të një pallati të ri me ashensor, orientimi jug-perëndim.

Organizohet në 1(një) sallon të madh, 1(një) kuzhinë, 2(dy) dhoma gjumi, 2(dy) tualete me dritare, 2(dy) ballkone dhe 2(dy) korridore.

Apartamenti është i mobiluar dhe i përshtatshëm për një jetesë komode.

Disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Kontaktoni në numrin 0692033500 për një vizitë në pronë osëe në prona të ngjashme.

 • Address Bulevardi Zogu i Parë
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate